Využití webu
Prosím, pro plné využití webu se zaregistruj nebo přihlaš

Organizace 1.16 & Testeři
Téma založil naikyy_

Přeji hezký den všem, chtěl bych se zde dnes pobavit o organizaci serveru Halmine 2. Tím chci říct, že vysvětlím první dny, které budou při vydání verze 1.16. Možná se ptáte, proč s takovým předběhem, když stále není jasné, kdy vlastně má verze 1.16 vyjít (plán, kdy Mojang chce vydat tuto verzi je do první poloviny tohoto roku). Předbíhám už několik týdnů nebo měsíců dopředu právě z následujícíh důvodu, které vysvětlím trochu níže.


Vše musíme nejprve zkusit!

Jak už jste se mohli dočíst z předešlých příspěvků, tak asi víte, že nás čeká spousty nových změn. Lépe řečeno, z důvodu nových funkcí a převážně nového světa o který jste v minulém příspěvku projevili zájem, bude potřeba vše důkladně otestovat a to právě kvůli správné funkčnosti těchto novinek. Chceme zamezit různým problémům, které by například mohly nastat při normálním běhu serveru a bylo by to těžší na opravu, protože by tam byli už hráči.


Jak dlouho bude testování probíhat?

Není přesně dáno, ale dle mých odhadů to bude zřejmě 1 až 2 denní záležitost. Bude to záviset převážně na výskyt možných chyb či ostatních technických problémů na serveru. Díky tomuto testování budeme moct pracovat normálně se serverem a chyby opravíme hned, než při večerních údržbách.


Potřebujeme vás..

Přesně tak, jak říká podnadpis. Toto denní až dvoudenní testování bude zahrnovat do testu právě vás, kteří budou mít zájem. K testu bude potřeba pár lidí, kteří budou ochotni hrát normálně survival a v případě potřeby admina spolupracovat. Po tomto testování bude samozřejmě server obnoven. Nahrajeme novou mapu a začne se na ostro! Všem testerům jako poděkování bude do začátku hry přidáno 500 Coinů. Původně neměla být žádná odměna, ale samozřejmě nějak nalákat musíme. 😁

 

 

Abyste se mohli stát součástí, musíte být zaregistrováni na webu a použít přihlášku, kterou najdete v navigačním menu Beta Testeři. Halmine tým už s vámi bude následně komunikovat. Své založené přihlášky najdete ZDE

| Přímý odkaz pro přihlášku: halmine.cz/betatesteři

 

x 2
Před 1 měsícemPoslední úprava: Před 1 měsícem