Využití webu
Prosím, pro plné využití webu se zaregistruj nebo přihlaš

Nová éra Halminu již brzy!
Téma založil naikyy_

Vážení hráči, zdravím Vás tady na novém webu a rád bych vás provedl novinkami, které chystáme při nové verzi a to právě již několikrát zmiňované 1.16. Můžu s chladnou hlavou říct, že jsem nedoladil ekonomiku serveru a díky tomu měli hráči všechno během chvilky získané. Pojďme trochu objasnit kdy vlastně server vznikl a během jaké chvilky došlo k takovému rychlému nárustu ekonomiky.

Vznik serveru a rychlý nárust ekonomiky hráčů

Éra Halminu vypukla přesně 11/12/2019 16:48, stačily pouze dva týdny a v statistice nejbohatších hráčů bylo hned prvních pár s 100 000 Coins, což hodně velké většině přišlo divné a stále jsem se snažil nějakým způsobem regulovat přijmy z Jobů a ceny v shopu. Ovšem bylo to zbytečné, ekonomika byla už v tu chvíli ve velkém čudu a tohle byl už zoufalý pokus..

Postupem času jsme to tak nějak tedy ignorovali, protože odebrat peníze hráčům a tak zregulovat aspoň trochu tento problém mi nepřišlo v úvahu. Na scénu přišly eventy, které taktéž nebyly tak nějak kontrolované s výhrami a tak nějak to bylo střílené z hlavy. Z toho vyplývá, že již v příští verzi Halminu takové výhry nebudou a už vůbec ne za výhru beacon za doskákaní parkouru. V tuto chvíli se blížíme k téměř 3 měsícům od založení serveru a /baltop nevypadá vůbec hezky vzhledem k mým představám před založením serveru.

Tímto jsem chtěl objasnit hlavní problematiku serveru a následující změny, které proběhnou hlavně pro lepší ekonomiku serveru.

x 1
Před 1 měsícemPoslední úprava: Před 1 měsícem